Sonsuzluk Dövmesi

Sonsuzluk dövmesi, dövme severlerin en çok tercih ettiği modellerin başında gelir. Hem küçük olarak işlenebilmesi hem de estetik duruşu nedeniyle birçok dövme yaptıracak kişi bu modeli yaptırmayı düşünür. Sonsuzluk dövmesi, bilindik ve en sade şekliyle işlenebildiği gibi değişik şekillerde de tasarlanabilir. Bunlardan en bilineni sonsuzluk işaretinin içerisine bir kelime yerleştirmektir. Bu kelime bir kişinin adı olabileceği gibi, sevgi, aile ve aşkı anlatan kelimeler de olabilir.

Genellikle el bileğinin iç tarafına yaptırılan sonsuzluk dövmeleri, parmaklara, ayak üstüne, ense bölgesine ve omuz bölgesine de yaptırılabilir. Vücudun bulunduğu bölgeden bağımsız olarak, iyi tasarlanmış bir sonsuzluk modeli, dövme sahibinin üzerinde etkileyici ve dikkat çekici durabilir.

Bu modeli yaptırmak isteyen kişiler genellikle sevgi duydukları ve bu sevginin sonsuz olduğuna işaret edecek anlamlarda bu tasarımı yaptırmak isterler. Durum böyle olunca bu model, dövme sahibi için büyük anlam taşıyan bir parça haline gelir. Bu parçayı sonsuza kadar vücudunda taşımak ve bu dövmeyle birlikte sonsuz sevgisini ispatlamak ister. Bu nedenle de bu dövmenin anlamı ve önemi hem dövme sahibi için hem de uğruna yaptırılan kişi için çok önemlidir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...